Neljapäev, 26. november 2009Käisime täna lastega teatris. Just! Rakveres väikses majas Kaval-Antsu ja Vanapaganat vaatamas.
Kodus sai väiksele piigale uhke sametkleit selga panduda ja mustad lakk-kingad jalga. Kuna poisile olid viigipüksid väikseks jäänud, siis kappasime veel poest läbi ja ostsime korralikud püksid jalga.
Läksime teatrisse nagu kunagi, ilusasti riides ja musid pähe maalitud. Noh ja kui me seal saalis kohad sisse olime võtnud, siis oli minu jaoks ikka üllatus suur!!!! Laste suur kisa kära pole selle juures mitte kui midagit, kui vaadata kuidas nad teatris olid, mõni lausa plekiliste dressipükstega, teksadest ei hakka ma üldse rääkima! Ja mina ei lubanud poisil veel teksadega tulla!
Ma saan aru, et nad tulid sinna terve klassiga ja keset päeva, aga kas siis vanemad ei teadnud, et klass läheb täna teatrisse?????
Huvitav kuhu veel minna veidi pidulikuma riidega, kui mitte teatrisse?
No ja ega see veel kõik. Nii nagu igal teatri tükil oli ka sellel väike vaheaeg ja kuhu siis minnakse? Eks ikka puhvetisse! Ja mida sealt siis leidus???? šokolladi, kommi ja kommi ja kommi ja kommi.
Jah mina oleksin saanud ühe õnnetu kohvikese ka, aga ainult need kommid ajasid mind öökima. Minu arust oleks võinud ikka olla mõni kook või kas või pirukas müügil. Aga mida ikka tahta kui on lasteetendus. Kuigi suures majas on väga ilus kohvik ja sai seal küll ka peale kommide kõike muud.
Aga etendus oli lahe, vähemasti minu arust. Minu 4 aastasele meeldis ka, mis sest, et ta mitte kui miskit aru ei saanud, mis asja point on. Aga poiss (12) ütles, et käib kah! :D

Kommentaare ei ole: